Aydos Sosyal Tesisi Misafirlerini Bekliyor

Koronavirüs tedbirleri doğrultusunda hizmetlerine bir süre ara veren Aydos Sosyal Tesisi, önlemlerini alarak misafirlerini ağırlamaya başladı.

Aydos Dağı’nın eteğinde, eşsiz manzarası ve damakta tat bırakan lezzetleriyle herkesin müdavimi olduğu Aydos Sosyal Tesisi hizmete başladı. Düzenli olarak dezenfekte edilen tesiste sosyal mesafeli oturma düzeni oluşturuldu. Tesis girişinde personelin ve gelen misafirlerin ateşi ölçülüyor, maskesiz kimse içeri alınmıyor. Diğer taraftan girişlere el dezenfektanı yerleştirildi ve Koronavirüs’ten korunmanın 14 kuralını hatırlatan çalışmalar yapıldı.

Yemek servisinde tek kullanımlık malzemelerin olmasına dikkat edilerek, masaların üzerinde örtü yerine tek kullanımlık Amerikan servisleri tercih ediliyor. Tuvaletler 2 saatte bir çamaşır suyu ile temizlenerek dezenfekte ediliyor. Mutfak alanında, ham madde ve ürün sevklerinde hijyen bariyerleri oluşturuldu; tesisin belli noktalarında el ve vücut hijyeni için gerekli sterilizasyon cihazları bulunduruluyor.

Aydos Sosyal Tesisi’nin yeniden hizmete başlamasının ardından değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Aydos Sosyal Tesisi’miz hemşehrilerimizi bekliyor. Tesisimiz, uzun bir zamandır tedbirler doğrultusunda kapalıydı. Şimdi gerekli önlemler dâhilinde çalışmalarımızı yaparak hizmete yeniden başladık. Tüm misafirlerimizi bekliyoruz.” dedi.

Sosyal mesafe, maske ve temizlik konusunda da dikkat edilmesini vurgulayan Başkan Keskin, “Kendi ve sevdiklerimizin sağlığı için sosyal mesafemizi korumalı; maskemizi takmalı ve temizliğimize daha da dikkat etmeliyiz. Henüz tehlike geçmiş değil.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın