Bakan Kurum’un Sultanbeyli Belediyesi Ziyaretinde Projeler Görüşüldü

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Sultanbeyli Belediyesine ziyarette bulundu. Hayata geçecek vizyon projelerle ilgili Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ile toplantı yapan Bakan Kurum, millet bahçesi başta olmak üzere birçok projeyi istişare etti.

Sultanbeyli yeni projeler kazanmaya devam ediyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum Sultanbeyli Belediyesine ziyarette bulunarak projelerle ilgili istişareler gerçekleştirdi. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum toplantıda yaptığı değerlendirmede, “Sultanbeyli’de yapılacak olan birçok projemiz bulunuyor. Millet bahçesi, başta olmak üzere önemli projeleri istişare ettik. İnşallah Sultanbeyli ilçemize daha güzel eserler kazandıracak ve yeni yatırımlar hayata geçireceğiz.” dedi.
Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, “Sayın Bakanımızı belediyemizde ağırladık. Ziyaretlerinden oldukça memnun olduk. İlçemizde yakın dönemde hayata geçirmeyi planladığımız ve Sultanbeyli’mizin çehresini değiştirecek yatırımları istişare ettik. Projelerimize gösterdiği yakın ilgiden ve büyük katkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum. İnşallah Sultanbeyli yeni yatırımlarla daha da kalkınacak.” dedi.

Bir cevap yazın