Başkan Keskin SUGİAD’ın Ödül Törenine Katıldı

haber-foto-sugiad

Sultanbeyli Belediyesi Başkanı Hüseyin Keskin, Sultanbeyli Genç İş Adamları Derneği’nin (SUGİAD) düzenlediği ödül törenine katıldı. Başkan Keskin, gerçekleşen törende ödül takdim etti.

SUGİAD tarafından her yıl “En İyiler Ödül” töreni düzenleniyor. Farklı kategorilerde birçok isim ödül alıyor. Bu sene SUGİAD tarafından 4.sü düzenlenen ödül töreni, Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Ekonomi, sosyal ve kültürel alanlarda başarılarını kanıtlamış kişi ve kurumların ödüllendirildiği En İyiler Ödül Töreni’ne Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve İlçe Kaymakamı Metin Kubilay da katıldı.

Başkan Keskin gerçekleşen programda, “En İyi Sunucu” alanında Oylum Talu’ya, “En İyi Ekonomi Programı” alanında Cem Seymen’e, ”En İyi Sanat” alanında Umut Akyürek’e ödüllerini takdim etti.

Düzenlenen program için katılımcılara ve SUGİAD’a teşekkür eden Başkan Keskin, ilçede yapılan her yatırımı kıymetli bulduğunu ifade ederek Sultanbeyli’nin her geçen gün kalkındığını söyledi.

Programda İlçe Kaymakamı Metin Kubilay ve SUGİAD Başkanı Ali Yavuz Uçan birer selamlama konuşması gerçekleştirdi.

Bir cevap yazın