Karnesini Alan Öğrenciler Şenlikte Buluştu

Sultanbeyli Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen karne şenliği, bu sene de gerçekleşti. Spor salonunda düzenlenen etkinlikte öğrenciler doyasıya eğlendi.

Sultanbeyli Spor Salonu’nda düzenlene karne şenliğinde renkli görüntüler ortaya çıktı. Tiyatrolar, şişme oyun grupları ve daha birçok etkinliğin yer aldığı yarıyıl şenliğine katılan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, çocukların mutluluğuna ortak oldu. Karnelerini alan öğrencileri tebrik eden Başkan Keskin, “Yarıyıl tatiline giren öğrencilerimize bir karne hediyesi vermek amacıyla böyle bir etkinlik düzenledik. İstedik ki öğrencilerimiz ara tatilde doyasıya eğlensin ve yeni döneme daha motive bir şekilde girsinler.” dedi.
Sultanbeyli Belediyesi olarak eğitime büyük önem verdiklerini ifade eden Başkan Keskin, “Sultanbeyli her konuda olduğu gibi eğitim alanında da büyük başarılara imza attı. Okul sayımızı hızla artırdık. Tabi bu beraberinde eğitimdeki kaliteyi de yükseltti. Hem öğrencilerimize hem eğitimcilerimize bu konuda teşekkür ediyoruz. Araştıran, kitap okuyan, geleceğe hazırlanan gençler arzuluyoruz. Çünkü geleceğimiz onlara emanet.” şeklinde konuştu.
Başkan Keskin bir süre çocuklarla oyunlar oynadı, onlara ikramlarda bulundu ve hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir cevap yazın