Muhtarlıklar Dezenfekte Ediliyor

Sultanbeyli Belediyesi, salgınla mücadelesini aralıksız sürdürüyor. İlçedeki on beş muhtarlıkta dezenfeksiyon işlemi gerçekleştiriliyor.

Koronavirüs’ün ortaya çıktığı andan itibaren ilçede sıkı tedbirler uygulayan Sultanbeyli Belediyesi; birçok kurum, kuruluş, ATM’ler, eczaneler, kuaförler, berberler, sağlık ocakları, toplu ulaşım araçları gibi vatandaşların yoğun kullandığı alanlarda dezenfeksiyon işlemi gerçekleştirdi. Salgın süreci boyunca tedbirler kapsamındaki çalışmalarını sürdüren Belediye, muhtarlıkları da sık sık dezenfekte ediyor.

Tedbirler konusunda Belediye olarak hassas olduklarını ifade eden Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Ulaştığımız noktada ülke genelinde vaka sayısında artış görmekteyiz. Sultanbeyli Belediyesi olarak tedbirleri elden bırakmayarak ilçemizde salgınla mücadelemizi sürdürüyoruz. Birçok kurum, kuruluş, iş yeri, toplu taşıma araçları, cadde ve sokaklar gibi vatandaşlarımızın yoğun kullandığı alanları dezenfekte ediyor; hemşehrilerimize tedbirlere uymanın hayati önem taşıdığını sıklıkla hatırlatıyoruz. Mücadelemizi başarıya ulaştırmak vatandaşlarımızın kişisel sorumluluk alarak maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet etmesine de bağlı. Bu üç kuralı günlük hayatımızın bir parçası haline getirerek kendi ve sevdiklerimizin sağlığını koruyabiliriz.” şeklinde açıklama yaptı.

Bir cevap yazın