Saliha Erdim Aile İçi İletişimi Anlattı

Uzman Aile Danışmanı ve Yazar Saliha Erdim, Sultanbeyli’de “Ailede Sevgi, Saygı ve Paylaşım” konulu seminer gerçekleştirdi. Erdim’in programı büyük ilgi gördü.

Sultanbeyli’de kültür sanat etkinlikleri devam ediyor. Bu kapsamda Aile Danışmanı Saliha Erdim’in katılımıyla “Ailede Sevgi, Saygı ve Paylaşım” konulu seminer gerçekleştirildi. Sultanbeyli Belediyesi tarafından düzenlenen program, yoğun ilgi gördü. Ailede sevgi, saygı ve paylaşım konusunda bilgiler veren Erdim, “Herkes kendinden sorumlu. Nasıl daha iyi olabiliriz, nasıl daha doğru olabiliriz diye kendimize soralım. Aile içerisinde bir birimizin iyi olmasını istiyorsak iyi konuşmak zorundayız, iyi olmak zorundayız. Birbirimize iyi davranmak zorundayız. Kötü söz kötü yapar, iyi söz iyi yapar. Biz aile içi iletişimin iyi olmasını istiyorsak önce sen demeyeceğiz, önce ben diyeceğiz.” dedi.

Programda konuşma yapan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Sultanbeyli Belediyesi olarak çeşitli kültür sanat programları düzenlemeye devam ediyoruz. Özellikle gençlerimizi merkeze alan çalışmalar yapıyoruz. Sultanbeyli’miz kültür ve sanatta artık marka projeler üretiyor.
Bugün Uzman Aile Danışmanı Saliha Erdim Hanımefendi’yi hemşehrilerimizle buluşturduk. Yazarımızın kıymetli bilgilerinden istifade ettik. Ben, yoğun ilgilerinden dolayı katılımcılarımıza ve kıymetli konuğumuza teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın