Sultanbeyli’de Okullar Yeni Döneme Hazır

2022-2023 Eğitim-öğretim döneminin başlamasına sayılı günler kala Sultanbeyli’de okullar yeni döneme hazırlandı. Belediye çevre temizliği, tadilat, bahçe düzenlemesi gibi birçok alanda ilçede bulunan okullara destek sağladı.

Sultanbeyli’de eğitim seferberliği devam ediyor. Okullar 12 Eylül Pazartesi günü açılıyor. Sultanbeyli Belediyesi ilçede bulunan okullara birçok konuda destek sağladı. Temizlik, tadilat, çevre düzenlemesi gibi birçok alanda eğitim yuvalarında hummalı bir çalışma yürütüldü. Diğer taraftan geçen yıl hizmete giren ücretsiz öğrenci servisi uygulaması bu sene de devam edecek.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Eğitim en öncelikli konumuz. Bu alanda birçok çalışma yürütüyoruz. Yeni eğitim yuvalarımız bu sene öğrencilerini karşılayacak. Ayrıca yeni okullarımızın da yapımı hızla devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yıl da okullarımıza birçok konuda destek verdik. Eğitime yaptığımız yatırımlar devam edecek. Öğrencilerimize ve tüm eğitim camiasına başarılar diliyorum”. dedi.

Bir cevap yazın