SULTANBEYLİ’NİN GELECEĞİNE YÖNELİK 2025-2029 STRATEJİK PLAN ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş’ın öncülüğünde Sultanbeyli’de hizmetlerin hız ve kalitesinin artırılması, katılımcı, şeffaf ve vatandaş memnuniyetini sağlayan bir kent yönetimi anlayışını ön planda tutmak amacıyla stratejik plan çalışmaları başladı. Sultanbeyli’nin stratejik planında fikrini beyan etmek isteyen varandaşlar, www.sultanbeyli.bel.tr/vatandas-anketi sitesinden form doldurabilir.

Sultanbeyli’nin gelecek 5 yılı, vatandaşın da katılımıyla belirleniyor. Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş’ın öncülüğünde hizmet kalitesinin artması, vatandaşların istek ve beklentilerinin en iyi şekilde karşılanması amacıyla katılımcı, şeffaf ve ortak akıl vizyonunu temel alan stratejik plan çalışmaları başladı.

 

TOMBAŞ: “VATANDAŞLARIMIZIN GÖRÜŞÜ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ BİR REHBER

Yeni dönemde Sultanbeyli’ni her alanda daha da kalkındırmayı ve geliştirmeyi hedeflediklerini vurgulayan Başkan Ali Tombaş,  belediye olarak çalışmaların titizlikle yürütüldüğünü ifade etti. Belediye hizmetlerinin planlanmasında vatandaşın istek, beklenti, talep ve ihtiyaçlarının önemli bir rehber olduğuna dikkat çeken Başkan Ali Tombaş’ın, vatandaşlara www.sultanbeyli.bel.tr/vatandas-anketi linki üzerinden ankete katılım çağrısında bulundu.

Stratejik Plan çalışmaları kapsamında, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı’ndan gelen uzman ekibin katıldığı eğitim programı, Sultanbeyli Dijital Dönüşüm ve Yetkinlik Geliştirme Merkezinde gerçekleştirildi. Strateji Geliştirme Kurulu ve Stratejik Planlama Ekibi’nin hazır olarak bulunduğu toplantının açılış konuşmasını yapan Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş stratejik plan çalışmalarının çok ciddi bir şekilde yürütülmesi gerektiğini belirterek, “2025-2029 dönemi sonunda stratejik hedeflerimiz doğrultusunda ilçemizi oldukça önemli hizmetlere kavuşturmayı hedefliyoruz. Bu anlamda vatandaşımızın memnuniyetini sağlayacak, şeffaf ve katılımcılığı artıran bir kent yönetimi anlayışıyla 2025-2029 stratejik plan çalışmalarımıza başladık. Gerçekleştirdiğimiz toplantı bu açıdan oldukça önemli. İlçemize şimdiden hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Bir cevap yazın