Başkan Keskin’den Karaduman ve Gürel’e Teşekkür

tesekkür

Belediye Başkanı Hüseyin Keskin İstanbul Emniyet Müdür Yardımcılığına atanan Sultanbeyli Emniyet Müdürü Ayhan Karaduman ve Maltepe’ye tayini çıkan Sultanbeyli Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Gürel onuruna veda programı düzenledi.

Sultanbeyli Emniyet Müdürü Ayhan Karaduman ve Sultanbeyli Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Günel’in atamaları yapıldı. Belediye Başkanı Hüseyin Keskin; İstanbul Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine getirilen Ayhan Karaduman ve Maltepe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne tayini çıkan Murat Gürel onuruna program düzenledi. Programda konuşan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, “Bugünkü buluşmamızın onuruna tayinleri çıkarak ilçemizden ayrılacak olan emniyet müdürümüze ve gıda, tarım ve hayvancılık müdürümüze Sultanbeyli’ye katkılarından ötürü şükranlarımı sunuyor, bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum. İstanbul Fethi’nin başladığı yer olan Sultanbeyli’de; en büyük kazancımızın her zaman birlik ve beraberliğimiz olduğunu sık sık ifade ediyorum. Bu birliktelik ruhu, ilçemize değer kattı. İl Emniyet Müdür Yardımcılığına atanan İlçe Emniyet Müdürümüz Ayhan Karaduman Bey’e ilçemizdeki katkılarından dolayı teşekkür eder, yeni görevinde başarılar dilerim. Ayrıca Maltepe ilçesine tayini çıkan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Gürel Bey’e de ilçemize hizmetleri için teşekkür eder, yeni görev yerinde başarılar dilerim.” dedi.

İlçe Kaymakamı Metin Kubilay da yaptığı konuşmada Emniyet Müdürü Ayhan Karaduman ve Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Murat Gürel’e hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Ayhan Karaduman ve Murat Gürel de Sultanbeyli’de görev yapmaktan duydukları mutluluğu dile getirdi ve programda emeği geçen herkese teşekkür etti.

Bir cevap yazın