Başkan Keskin’den Kaymakam Kemal Kızılkaya’ya Hayırlı Olsun Ziyareti

Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, geçtiğimiz günlerde yayımlanan Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Sultanbeyli’ye tayini gerçekleşen ve göreve başlayan Kaymakam Dr. Kemal Kızılkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile 624 mülki idare amirinin görev yerleri değiştirildi. Bu kararname kapsamında Sultanbeyli’de 5 yıldır görev yapan Kaymakam Metin Kubilay’ın Dilovası Kaymakamlığına; Kemalpaşa Kaymakamı Dr. Kemal Kızılkaya’nın ise Sultanbeyli Kaymakamlığına tayini yapıldı. Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de Kaymakam Kızılkaya’yı ziyaret ederek ilçe hakkında bilgi verdi, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Keskin, ‘‘İlçemize yeni atanan Kaymakamımız Dr. Kemal Kızılkaya’ya hayırlı olsun dileklerimi sunuyorum. Sultanbeyli’mizin refahını daha da artırmak, ilçemizin değerine değer katmak için iş birliği içinde olmaya; projeler üretmeye devam edeceğiz. Kaymakamlığımızın yapacağı her çalışmada belediye olarak destek olmayı sürdüreceğiz. Ziyarette Sayın Kaymakamımıza ilçemizle ilgili ve yaptığımız projelerle alakalı bilgiler aktardık. Birlikte verimli çalışmalar yürüterek ilçemizde güzel gelişmelere şahit olacağımıza yürekten inanıyorum.” dedi.

Bir cevap yazın